Mafya Turkiye Mafya Oyunu Nasıl Oynanır?
Mafya Turkiye online mafya oyunu sitesidir.Yeni üye olan bir çok oyuncu, oyunun karışık ve zor olduğunu düşünmektedir.Bu yazı bu düşünceyi ortadan kaldırarak yeni üye olan oyuncuların daha verimli ve kolay oynaması sağlanacaktır.

Yeni üye olan her oyuncu oyuna Ayakçı seviyesinden başlamaktadır.Tetikçi seviyesine gelene kadar oyun içerisinde öldürülemez koruması altında oyunda kendini hazırlamaktadır.Öncelikle oyuna yeni başlayan bir kullanıcı, oyundaki menüleri ve oyunda hangi bölümler olduğunu incelemesi gerekmektedir.Oyunda ilerledikçe ve oyun süresince tüm bölümleri aktif bir şekilde kullanması gerekmektedir.Daha sonra Mafya Turkiye Oyun Kurallarını okuyarak oyunda herhangi bir kural hatası yapmamak için bilinçlenmelidir.Tüm bunları yaptıktan sonra oyuna başlayabilir.

Oyunda seviye atlamak, para kazanmak ve mermi stoğu yapmak için Suçlar bölümündeki Görev Yap bölümüne önem vermelidir.Görev yap bölümü size yapılması gereken bazı görevler verir.Bunlar uyuşturucu taşımacılığı, araba modifiyesi gibi birçok kademe içerir.Bu görevleri bitirdikçe karşılığında size para,mermi ve seviye puanı gibi büyük katkılar sağlamaktadır.

Suçlar bölümünde oyun boyunca sürekli önem vermeniz gereken bölümler bulunmaktadır.Bunların Bazıları Suç işle, kabadayılık yap ve mega suç işle gibi bölümlerdir.Bu işleri yaparken sürekli seviye puanı kazanarak oyunda yükseleceksiniz.Eğer bu işlerde başarılı olursanız para ödülüde kazanacaksınız.Suçlar bölümündeki Kapkaç bölümü, seviyenizdeki oyunculardan para çalmanızı sağlamaktadır.Bu her zaman gerçekleşmeyebilir.Ama gerçekleştiğinde güzel miktarlar kazandığınızı göreceksiniz.

Suçlar bölümündeki araba yürüt bölümü size oyun boyunca görevlerde ve yarışlarda kullanabileceğiniz arabaları çalmanızı sağlar.Bu arabaları modifiye ettirebilir, yarışlar düzenleyebilir veya satabilirsiniz.

Polise rüşvet ver bölümü sizin suç işlerken hapse düşmenizi engeller.Vereceğiniz rüşvet karşılığı zaman boyunca Suç işle, kabadayılık yap ve mega suç işle gibi bölümlerden dolayı hapse düştüğünüzde otomatik olarak kurtaracaktır.Aksi takdirde bir süre hapis de beklemek veya kefalet ile çıkmak zorunda kalacaksınız.

Tüm bu işleri gerçekleştirirken enerjiniz düşecektir.Enerjinizin ne durumda olduğunu Bilgi Kutusundan görebilir, enerjinizi arttırmak için Genel bölümünden restoranta uğrayabilirsiniz.

Fabrikada işçilik yapabilir ve paranızı arttırabilirsiniz.Bunun için fabrika sahiplerinin iş teklifi yapmasını bekleyebilir maaşı yüksek fabrikada işçilik yapabilirsiniz.Günlük gelen maaşlar ile paranızı arttırabilirsiniz.

Bir aileye mensup olarak gücünüzü ve oyundaki dayanışmanızı arttırabilir, bunun yanında da aile gelirinden pay alabilirsiniz.

Villa sahibi olmak size paylaşım kolaylığı sağlayacaktır.Bir üyeyle para ve mermilerinizi paylaşabilir eğer ölürseniz bu para ve mermilerin kaybolmasını engelleyebilirsiniz.

Tetikçi seviyesine gelenler ölüm tehlikesinde olan oyunculardır.Bu seviyeden sonra saldırı alabilecek durumda olacaklardır.Saldırılardan kurtulmak için Genel bölümünden sığınağa girerek size saldırılmasını engelleyebilir, sığınakta olmadığınız süreler içerisinde dedektifler tarafından bulunmamak için ülkeler arası yolculuk yapabilirsiniz.
 
Saldırılarda her zaman ölmezsiniz.Ölmeniz için düşmanınızın size yeteri kadar mermi ile saldırması gerekmektedir.Eğer saldırı aldığınızda gücünüz yetmez ve ölürseniz Katil seviyesine düşerek üzerinizdeki mermi ve para gibi birçok varlığınızı kaybedeceksiniz.

Saldırılardan etkilenmemeniz için bir diğer işlem ise Genel bölümünden markete girmektir.Markette sizi koruyacak, saldırı gücünüzü arttıracak ve seyahatlarınızı kolaylaştıracak ürünler bulunmaktadır.Bunlardan bütçenize göre satın alarak kendinizi saldırılara karşı güçlendirebilirsiniz.


Genel olarak bahsettiğimiz nasıl oynanır yazımızda fazla ayrıntılara girmeden oyun işleyişini anlattık.Oyun içinde aktif bir birey oldukça daha fazla tecrübe kazanarak sizde güçlü ve yıkılmaz bir mafya babası olabileceksiniz.

İyi Oyunlar
Mafya Oyun Yönetimi - Mafya Turkiye