Oyun Kılavuzu (Tüm bölümlerin açıklamaları. Ayrıntılı açıklama bölümlerde bulunmaktadır.)

-- ANAMENÜ

- Profilim :
Şifre değiştirme, profilinize müzik ekleme, profilinize resim ekleme, profil mesajınız ve hesabınızı bu bölümden tamamen kapatma işlemlerini yapabilirsiniz.

- Notlarım :
Bu bölümde unutmamanız gereken notları kaydetmeniz için bir bölüm sunulmaktadır. Bu bölüm sadece sizin görebileceğiniz ve kimse tarafından silinemicek notlarınızı içerir.

- Arkadaş/Engelli Listesi
Bu bölümden arkadaş ekleme talebi yollayabilir yada birini engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda arkadaş listenizden yada engelli listenizden birini çıkarmak içinde bu bölümü kullanacaksınız.

- Online Gangsterler
Bu bölümde son 10 dakika içinde Mafya Turkiye'ye giriş yapmış online kişileri görebilirsiniz.

- En İyi Oyuncular
Bu bölümden Mafya Turkiye'nin en iyi oyuncularını çeşitli alanlardaki başarılı kişileri görebilirsiniz.

- Referans Sistemi
Eğer oyuna arkadaşlarınızı çağırmak ve Mafya Turkiye'ye katkıda bulunmak istiyorsanız bu bölümü kullanabilirsiniz. Size özel olan Referans Linkini kopyalayarak üye olmak isteyen kişilere veriniz. Üye yaptığınız kişiler size referans puanı kazandırarak ödül kazanmanızı sağlayacaktır. Ayrıca üye yaptığınız kişiler her seviye kastığında sizede 1 seviye puanı kazandıracaktır.

- Oyun Kuralları
Bu bölüm tüm Mafya Turkiye oyuncuları için en önemli bölümdür. Kurallarımız adaletli ve düzenli bir oyun için katı ve kesin kurallardır. Bu sebepten ötürü bu bölümde yazan kurallar size her zaman lazım olacaktır.

- İstatistikler
Bu bölümde oyun geneli hakkında bilgi alabilir. Yeni üyeleri yada en son ölen üyeleri görebilirsiniz. Ayrıca mermi fabrikalarının durumu hakkındada geniş bilgi sahibi olabilirsiniz.

- Promosyon
Bu bölümde belirtilen yerlerden kazandığınız promosyon kodlarını girerek mermi, para yada seviye puanı kazanabilirsiniz.

- Tatil Modu
Bu bölümden eğer oyuna bir süre giremeyeceksiniz oyuncunuzun ölmemesi için tatile çıkabilirsiniz.Ayrıntılı açıklamalar bölüm içerisinde bulunmaktadır.

-- İLETİŞİM

- Gelen Kutusu
Bu bölümde size diğer oyunculardan gönderilmiş mesajlar bulunmaktadır.

- Arkadaşlarım
Bu bölümde arkadaş listenize eklediğiniz kişilerin durumu hakkında daha iyi bilgi alabilir ve onlarla iletişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

-- SUÇLAR

- Suç İşle, Kabadayılık Yap, Mega Suç İşle, Tetikçilik Yap, Gizli Ajan, Derin Devlet
Bu bölümleri tüm oyun hayatınız boyunca sürekli kullanmanız gerekmektedir. Bazı bölümler seviye durumunuza göre açılacaktır. Bu bölümlerde sürekli seviye puanı kazanmak için ve oyunda yükselmek için kullanmak zorundasınız.

- Araba Yürüt
Bu bölüm sayesinde araba çalabilirsiniz. Arabalar size bir çok alanda lazım olacaktır. Suç işledikçe bu bölümede ilgi göstermenizde fayda var.

- Uyuşturucu Kaçakçılığı
Bu bölüm sayesinde çok para kazanacaksınız. En ucuz ülkeden en ucuz ürünü alıp en pahalı ülkede satabileceğiniz bir bölümdür. Her yarım saatte bir fiyatlar güncellenmektedir.

- Kapkaç
Bu bölüm aracılığıyla diğer oyuncuların parasının bir kısmını çalabilirsiniz. Zor olan bu işlem ayrıca tehlikelide olabilir.

- Sokak Yarışı
Bu bölüm sizin modifiye ettiğiniz araçlar ile para kazanmanıza olanak sağlayacak yerdir. Bir oyuncuya yarış teklif ederek parasına veya arabasına yarış yapabilirsiniz.

- Baskın Düzenle
Baskın düzenleyebileceğiniz bir bölümdür. Baskın kurduktan sonra bir oyuncuyu yardıma çağırmanız gerekmektedir. Oda katılıp hazır olduğunda baskınınızı gerçekleştirirsiniz.

- Organize Suç
Bu bölümde 3 oyuncu ile birlikte ciddi bir suç işleyebilirsiniz ve çok paralar kazanabilirsiniz.

- Polise Rüşvet Ver
Bu bölüm özellikle seviye puanı için suç işlerken çok işinize yarayacak. Suç işlerken hapisden kurtulmak istiyorsanız polise rüşvet vererek ikna etmek zorundasınız.

- Görev Yap
Bir oyuncunun gelişimindeki en önemli bölümdür. Burdaki görevlerle oyundaki tecrübenizi arttıracaksınız. Sizden istenilen görevleri yaparak hem oyuna ısınacak hemde para, mermi ve seviye puanları kazanabileceksiniz.

- Dövüş Kulübü
Bu bölümde dövüş seviyenizi geliştirerek oyunculara meydan okuyarak bahis kazanabilirsiniz.

-- GARAJ

- Garajım
Bu bölümden arabalarınızı kontrol edebilir, tamir edebilir ve durumlarına bakabilirsiniz.

- Oto Galeride Sat
Bu bölümde Garajım bölümünden plaka numarasını aldığınız arabanızı oto galeriye satmak için gönderebilirsiniz.

- Araba Taşı
Bu bölümden arabanızı farklı ülkelere taşıyabilirsiniz. Görevlerde de çok lazım olacak bir bölümdür.

- Modifiye Salonu
Bu bölümde arabanızın modifiye özelliklerini geliştirebilir görev ve yarışlarda kullanmak için lazım olacaktır.

-- GENEL

- Villam
Bu bölümden kendinize villa satın alabilir ve öldürüldüğünüzde kaybolmayacak mermi ve paraları buraya saklayabilirsiniz. Tekrar dirildiğinizde burdaki para ve mermileriniz size lazım olacaktır.

- Evlendirme Dairesi
Bu bölüm sayesinde diğer bir oyuncu ile evlenebilir villanızı paylaşabilirsiniz.

- Banka
Bu bölüm sayesinde bankaya para yatırarak günlük faiz kazanabilirsiniz. Ayrıca diğer oyunculara para göndermek içinde kullanabileceğiniz bir bölümdür.

- Hava Limanı
Bu bölümden başka ülkelere seyahat edebilirsiniz.

- mBay
Bu bölüm ile araba, mermi gibi ürünleri açık arttırmaya çıkararak yüksek fiyattan alıcı bulabileceksiniz.

- Restorant
Bu bölüm size çok gereklidir. Burdan yiyeceğiniz yemekler sizin enerjinizi yükseltecektir. Suç işlerken düşen enerjinizi burdan kazanabilirsiniz. Enerjinizi Bilgi Kutusundan takip edebilirsiniz.

- Oto Galeri
Bu bölümde bulunduğunuz ülkenin oto galerisindeki arabaları görebilir kendinize lazım olan arabayı anında satın alabilirsiniz.

- Çaldıklarım
Bu bölümde sizin suç işlerken kazandığınız teselli amaçlı itemler bulunur. Bu itemler simgesel amaçta olup size enerji ve küçük paralar kazandıracaktır.

- Hapishane
Bu bölümde bulunduğunuz ülkede hapishaneye düşenleri görebileceksiniz. Dilerseniz onları kurtararak yardım edebilirsiniz.

- Mafya Turkiye Market
Bu bölüm sizin için çok önemlidir. Buradan alacağınız silah sizin saldırı gücünüzü, uçak sizin daha hızlı seyahat edebilmenizi, koruma ise saldırı aldığınızda koruma gücünüzü arttıracaktır. En güçlü ürünler Premium satın alımlarıyla gelmektedir ve tamamen size ait olmaktadır.

- Hastane
Bu bölümden eğer canınız düşükse kan alarak yükseltebilirsiniz. Yaralandığınızda size lazım olacaktır.

- Saygı Puanı
Bu bölüm ile saygı veya saygısızlık puanı gönderebilir ve durumunuzu kontrol edebilirsiniz. Fabrika açmak yada Aile kurmak için size lazım olacaktır.

- Mermi Fabrikası
Mermi ihtiyacınızı gidereceğiniz bölümdür. Bulunduğunuz ülkedeki fabrikada kaç mermi bulunduğunu görür ve fiyatına göre satın alırsınız. Kısa aralıklarla sürekli mermi stoğa eklenmektedir.

- Mermi Yolla
Bir oyuncuya mermi yollamak için bu bölümü kullanabilirsiniz.

-- SALDIRI

- Sığınak
Savaş zamanları size hayati lazım olan bölümdür. Sığınağa sürekli savaş zamanı girmelisiniz. Sığınakta olduğunuz sürece ölmezsiniz. Tabiki önceden biri tarafından bulunmadıysanız.

- Dedektif Bürosu
Bu bölüm ile saldırmak istediğiniz düşmanı aratabilirsiniz. Bir oyuncuya bulmadan saldıramazsınız.

- Saldırı Düzenle
Bu bölümden dedektif ile bulduğunuz oyuncuyu sıkmak istediğiniz mermi sayısını yazarak saldırırsınız. Ayrıntılar bölümlerde yazmaktadır.

- Fabrikaya Saldırı
Bu bölüm ile bir fabrikayı yıkmak için saldırı yapabilirsiniz. Eğer saldırınız başarılı olursa 100 seviye puanı ile o fabrikanın stoklarındaki silahları alırsınız. Saldırı yapabilmek için bir fabrika sahibi olmak ve 10 işçiniz olması gerekiyor.

- Geri Saldırı Ayarı
Bu bölüm ile eğer ki biri size saldırırda ölmezseniz ona anında savunmasız bir şekilde karşı saldırı düzenlemek için mermi koyabilirsiniz.

- Saldırılar
Bu bölüm ile size yapılan saldırıları görebilirsiniz.

-- AİLE

- Ailem
Bu bölümden aile kurabilirsiniz ve kurduktan sonraki tüm ayarları yapabilirsiniz. Yada bir aileye katıldıktan sonra bilgileri burdan görebilirsiniz.

-- FABRİKA

- Fabrika
Bu bölümden fabrika kurabilir ve kurduktan sonraki tüm ayarları yapabilirsiniz. Yada bir fabrikada işçi iseniz bilgileri burdan görebilirsiniz.

-- PREMIUM

- Mafya Turkiye Premium
Bu bölüm ile size özel sunulmuş ücretli paketleri görebilir kredi kartı, havale yada mobil ödeme ile satın alabilirsiniz.Oyunumuza katkıda bulunmak için sık sık kullanmanızı öneririz.

- Dedektif Bulucu
Bu bölüm ile Gold Premium olduktan sonra sizin için savaş zamanı tutulmuş dedektifleri önceden görüp uyarılabilirsiniz.

- Fabrika Ajanı
Bu bölüm bir fabrikayı yıkmak için güvenliğini kontrol etmenize yarar. Buna göre saldırı ekibi hazırlarsınız.

- Saldırı Simulatörü
Bu bölüm ile bir oyuncuya saldırmak için ne kadar mermi gerekir öğrenmeniz içindir.

-- DURUMUM
Bu bölümden oyuncunuz hakkındaki tüm bölümleri tüm ayrıntıları ile inceleyebilirsiniz.